POLIGRAFIA

DRUK OFFSETOWY, CYFROWY I WIELKOFORMATOWY

Dobry projekt graficzny, to na pewno więcej niż połowa sukcesu. Ale – nawet mając projekt wspaniałej ulotki, wizytówki czy katalogu, folderu, plakatu czy bannera – nikt go nie zobaczy, dopóki nie zostanie wydrukowany. Możesz szukać drukarni, możesz wydzwaniać, porównywać ceny. Ale możesz też skorzystać z naszego serwisu poligraficznego, w którym dostępne są dziesiątki najpopularniejszych produktów niezbędnych w działaniach marketingowych i reklamowych. Jestem przekonany, że niskie ceny druk miło Cię zaskoczą, a jakość druku sprawi, że będziesz z przyjemnością prezentować swoje materiały marketingowe i reklamowe wśród klientów. Zatem, zapraszam na stronę poligrafiadlafirm.pl

Twoja drukarnia internetowa

Druk offsetowy

Druk offsetowy, to przede wszystkim większe nakłady. Offsetowo można drukować między innymi: wizytówki, plakaty, papiery firmowe, ulotki i foldery, katalogi szyte i klejone, kalendarze, etykiety, teczki firmowe, notatniki i wiele innych. Do większości tych produktów, można dobrać papiery o różnej gramaturze i różnego rodzaju wykończenia i formaty. Wybór jest ogromny. Można się w tym pogubić. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej druku offsetowego, wystarczy napisać.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy, niekoniecznie musi być ogromny. Do druk wielkoformatowego zaliczamy wydruki na folii samoprzylepnej, folii wylewanej i OWV (one way vision), na siatkach Mesh, ale także tapety, bannery, rollupy, płótna Canvas oraz wydruki na tworzywach sztucznych. Można powiedzieć, że ta dziedzina druku jest do zadań specjalnych. Potrzebujesz okleić samochód, witrynę, a może rozwiesić reklamę na elewacji, potrzebujesz zaprezentować się na targach, spotkaniu czy udekorować biuro lub sklep? Powiedz tylko co…

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy, wykorzystywany jest głównie przy niskich nakładach. Jeśli potrzebujesz kilkunastu folderów, ulotek czy kilku plakatów, niewielkiej ilości katalogów, naklejek, etykiet, wówczas musisz pomyśleć właśnie o druku cyfrowym. Za sztukę może i zapłacisz więcej w porównaniu z drukiem offsetowym, ale jeśli nie potrzebujesz akurat kilkuset katalogów, a tylko kilka, wówczas zapłacisz dużo mniej, bo tylko za kilka sztuk, a nie za cały nakład. Potrzebujesz coś wydrukować?

Opakowania foliowe

Już niedługo w ofercie wszelkiego rodzaju opakowania foliowe z nadrukiem. Od małych opakowań, przez woreczki reklamowe, po reklamówki typu T-shirt i market. Biodegradowalne reklamówki z pełnokolorowym nadrukiem na foliach HDPE i LDPE. Foliowe opakowania również mogą być ekologiczne. Szczegóły wkrótce.

Co możesz wydrukować w serwisie poligrafiadlafirm.pl:

Zapytaj o druk

6 + 4 =